У 2007 році у ТДАТУ був заснований факультет Інженерії та комп’ютерних технологій. Сьогодні спеціальності пов’язані з програмуванням є одними з найпрестижніших та найзатребуваніших у світі, а випускники факультету ІКТ ТДАТУ успішно освоюють свою професію на ринку праці. Стрімкий розвиток технологій лише збільшує попит на цю спеціальність.

Колектив університету вітає факультет ІКТ з Днем народження!

Кожного року ваш факультет відкриває свої двері для цілеспрямованої та обдарованої молоді, яка прагне отримати грунтовні та сучасні знання з інформаційних технологій. Без сумніву факультет може пишатися своїми досягненнями  та випускниками!

Бажаємо викладачам вашого факультету здійснення усіх планів, професійного зростання та задоволення від роботи. Нехай енергія завжди наповнює вас для реалізації всіх задумів! Бажаємо вашим студентам здійснення всіх мрій, успіхів і нових перемог. Здобувайте нові знання та ставте перед собою амбітні цілі!

Нехай факультет процвітає здобутками свого колективу на довгі і щасливі роки!

Прес-служба ТДАТУ

80326578ace81ad96dc998e765ee512db20db6a5