1 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання ректорату ТДАТУ. Навчальний процес розпочатий у вересні продовжується. На початку роботи ректор університету Кюрчев В.М. подякував колегам за активну  участь нашого навчального закладу у Дні міста.

Порядок денний включав наступне:

1. Про стан автоматизації роботи у навчальному відділі.

Доповідав начальник навчального відділу Темніков Г.Є. У підготовленій презентації він відзначив проблеми автоматизації роботи та заходи з метою її поліпшення.

1. Стан та перспективи комп’ютерного забезпечення освітнього процесу та ефективність використання наявних ресурсів.

Доповідала начальник НМЦ Болтянська Н.І. У своїй презентації вона вказала на проблеми та загальний стан комп’ютерного забезпечення усіх факультетів та корпусів університету. Також представила пропозиції щодо удосконалення особливостей використання наявних ресурсів.

1. Різне.

Прес-служба ТДАТУ