Дорогі Першокурсники!

Вітаю з початком навчального року і вашого студентського шляху! Попереду – цікаве студентське життя, знайомства, емоції, незабутні роки, які залишаться у вашій пам’яті назавжди.

Як представник студентського самоврядування, закликаю Вас до активної громадянської позиції шляхом вступу у наші ряди! Ми допоможемо кожному з вас самовдосконалитись, отримати лідерські навички, вміння організовувати заходи, писати заяви на гранти, проводити дозвілля з користю.

Студентське самоврядування в нашому університеті – розвинуте, і включає в себе: студентську раду університету, студентські ради факультетів, студентське профбюро, студентські ради гуртожитків і багато інших структур. Ми будемо раді бачити кожного з Вас!

Під час навчання в нашому закладі вищої освіти, Ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Усім студентам бажаю йти за покликанням серця, любити свою майбутню професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди!

Шановні першокурсники, від сьогодні – ви повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини!

Микита Семенов,
голова студентської ради ТДАТУ