Відбулося перше у новому навчальному році засідання студентської ради факультету економіки та бізнесу на інтернет платформі Zoom.

Збори розрочалися із привітання заступника декана факультету з навчальної роботи Олени Васильченко, яка побажала студентській раді плідної роботи та висловила сподівання щодо реалізації нових форм спілкування та проведення різноманітних заходів на факультеті із використанням можливостей сучасних комп’ютерних технологій.

Голова сдуденської ради факультету Тетяна Булгакова також привітала з початком нового навчального року та ознайомила присутніх із порядком денним.

Традиційно першим пунктом порядку денного першого засідання нового навчального року є обрання голів секторів студентської ради.

Тетяна подякувала за роботу головам секторів, які вирішили скласти свої повноваження, та запропонувала надати кандидатури нових годів до наступного засідання, шо відбудеться наступного тижня.

На зібранні були обговоренні подальші дії, виявлені стратегічні завдання, а також означенні основні цілі на майбутнє.

Найближчим завданням є традиційна зустріч зі студентами першого курсу, яка завжди сприяє залученню нових активних студентів до лав студентської ради.

Далі зустріч проходила у формі вільного спілкування.

Студенти були раді побачитись знов, задавали один одному безліч запитань.

Тож, робота розпочалася! Це означає, що наші активісти весь наступний рік продовжуватимуть робити студентське життя ще цікавішим і веселішим!

Стати членом студентської ради може кожен! Найголовніше захотіти!

Тетяна Булгакова,
голова студенської ради ФЕБ