В перший день квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулось чергове засідання ректорату. В порядку денному значилися три питання:

• Про підготовку науково-педагогічних кадрів в аспірантурі та докторантурі університету
  • Про спортивно-масову роботу в університеті
  • Різне

Начальник відділу аспірантури ТДАТУ І.В. Гуйва, за допомогою презентації, доповіла присутнім про підготовку слухачів аспірантури і докторантури. Підготовці науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації через аспірантуру і докторантуру  в ТДАТУ приділяється серйозна увага. Адже, від наявності високого наукового потенціалу професорсько-викладацького складу залежить і рівень підготовки фахівців – майстрів своєї справи, які є майбутнім незалежної держави, в якій розвивається наука. Ректор університету В.М. Кюрчев наголосив, що головне не кількість аспірантів та докторантів, а якість підготовки науковців.

Зав. кафедри фізичного виховання та спорту В.Н. Газаєв доповів про спортивно-масову роботу в ТДАТУ. Здобутки наших спортсменів значні, багато хто зі студентів прославляє наш університет далеко за межами України. Однак, щоб ще більше активізувати  спортивно-масову роботу, потрібно співпрацювати зі студентськім самоврядуванням, створити Центр студентського спорту, а також брати активну участь у змаганнях і спартакіадах. Заохоченням для молодих спортсменів стануть достойні нагороди.

З усіх питань, які розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов,

начальник РВВ «Агро Таврія»