IMG_500730 вересня в Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного відбулось чергове засідання ректорату. Порядок денний включав:

1.Про організацію державної атестації здобувачів вищої освіти у 2019-2020 н.р.

Проректор з НПР Ломейко О.П. окреслив особливості проведення державної атестації студентів. Ректорат постановив забезпечити виконання курсових робіт відповідно до теми дипломного проекту, а також вжити відповідні заходи щодо використання системи антиплагіату при перевірці дипломних робіт.

2.Про результати виконання наказу по університету №44-ОД від 20.02.2019р. «Про присвоєння імені Таврійському державному агротехнологічному університету».

Перший проректор Скляр О.Г. представив результати виконання наказу, а також вказав що відтепер ім’я Дмитра Моторного у назві ТДАТУ повноцінно використовується у обігу – від документів до інформаційних статей, тощо.

1. Про діяльність Ради ветеранів університету і завдання щодо вдосконалення роботи з ветеранами.

Голова Ради ветеранів Петров В.В. зазначив, що організація працює на громадських засадах, це – консультативно-дорадчий орган, який забезпечує не лише участь ветеранів у житті університету, а й демонструє спадкоємність поколінь. Були окреслені завдання, аспекти діяльності Ради, проблеми, шляхи їх вирішення.  Ректорат постановив провести передоплату газети «Ветеран України», а ректор зазначив необхідність активізації роботи з ветеранами на факультетах, в підрозділах університету, необхідність залучення студентів до цих заходів.

4.Різне

З усіх питань ректорат постановив взяти до відома представлену інформацію та вжити заходи для вирішення зазначених проблем.

Прес-служба ТДАТУ