Graph diagram pie chart 3dРейтингування діяльності кафедр у Таврійському державному агротехнологічному університеті є невід’ємним елементом запровадження системи моніторингу управління якістю вищої освіти.

Крім того, рейтинг є одним із видів заохочення та оцінки діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр, який може органічно співіснувати з іншими, запровадженими в університеті.

Відповідно до затвердженого Положення в університеті пріоритетність за напрямами роботи при оцінюванні рейтингу кафедр визначається у такій послідовності:

• навчальна робота;
  • наукова робота;
  • профорієнтаційна робота;
  • міжнародна діяльність;
  • підвищення кваліфікації НПП та дорадництво;
  • виховна робота;
  • організаційна робота.

Відповідно до наказу ректора «Про рейтингування кафедр університету та професорсько-викладацького складу у 2016-2017 навчальному році» в термін до 19.06.17 кафедри надали в науково-методичний центр університету самоаналіз показників діяльності кафедр університету за навчальний рік.

Відповідно до затвердженого наказу комісії за напрямами діяльності кафедр в період з 20.06.17 по 23.06.17 провели роботу з перевірки показників рейтингу за самоаналізом з кожного напряму діяльності.

Отже, за підсумками роботи комісії було проведено ранжування кафедр університету за напрямами діяльності кафедр у 2016-2017 навчальному році.

Кращими з навчальної роботи виявилися кафедри: обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика; технічної механіки; комп’ютерних наук.

Кращими з наукової роботи визначено кафедри: рослинництва; технічного сервісу в АПК; машиновикористання в землеробстві.

Кращими з міжнародної діяльності визначено кафедри: машиновикористання в землеробстві; екології та охорони навколишнього середовища; менеджменту.

Кращими із підвищення кваліфікації, стажування і дорадництва визначено кафедри: рослинництва; маркетингу; електротехнологій і теплових процесів.

Кращими з виховної роботи визначено кафедри: суспільно-гуманітарних наук; економіки; фізичного виховання і спорту.

Кращими з організаційної роботи визначено кафедри: маркетингу; машиновикористання в землеробстві; рослинництва.