12 березня 62 випускника Енергетичного факультету урочисто отримали дипломи магістрів.  Позаду конспекти, екзамени, безсонні ночі та пари. Тепер настав час використовувати здобуті знання у дорослому житті.

З вітальним словом до майбутніх енергетиків звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев. Він побажав випускникам знайти своє місце в житті та не забувати рідний навчальний заклад.

Вітання в цей день на адресу випускників, їх батьків та педагогічного колективу лунали від керівництва факультету та викладачів. Найкращі студенти отримали почесні грамоти.

Шановні випускники! Щиро вас вітаємо з закінченням нашого університету! Адже ви пройшли цей нелегкий шлях студентського життя, а диплом з вищої освіти, який дасть вам світле майбутнє – нагорода вам за цю тяжку працю! Нехай ці знання подарують вам радість, кар’єрний ріст, та матеріальний добробут.

Детальніше: фото відео

За матеріалами факультету