Для покращення теоретичної та практичної підготовки висококваліфікованих фахівців спеціальності «Агрономія», за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», здобувачі вищої освіти магістерської програми «Агрокебети» 9 квітня завітали до підприємства «АГРО КМР».

Господарство з площею понад 20 тисяч гектар нараховує лише 76 працівників, 2 з яких – агрономи. При вирощуванні сільськогосподарських культур «АГРО КМР» використовують новітні smart-технології, що допомагає оперативно здійснювати усі технологічні операції у полі.

Підприємство «АГРО КМР» демонструє якісне виконання робіт у галузі агрономії. Ось як висловився про візит ЗВО магістерського проєкту «Агрокебети» Євгеній Пархоменко: «Гарне підприємство, яке має невелику кількість працівників, але за рахунок високої кваліфікації кожного та постійного удосконалення їх навичок, моніторингу усієї інформації про посіви, погоду, стан полів, техніку, та  GPS трекінг, що полегшує роботу у господарстві, дає в результаті гарні врожаї та прибуток, що в свою чергу кожного року сприяє розвитку «АГРО КМР» як аграрного підприємства України».

Володимир Марцун, ЗВО магістерського проєкту «Агрокебети», доповнив: «Поїздка на підприємство “АГРО КМР” виявилася дуже цікавою та інформативною. Ми отримали не тільки нові знання, а й змогли прийняти безпосередню участь у процесах посіву сільськогосподарських культур. Працівники данного підприємства виявилися дуже кваліфікованими, вони не тільки розповіли нам про свою новітню техніку, але й показали її в роботі. На всі наші запитання ми отримували розгорнуті та чіткі відповіді. Персонал агропідприємства дуже привітний та доброзичливий. На спогади про цей візит “АГРО КМР” залишило нам не тільки нові знання, а й вручили подаруночки!»

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює подяку керівництву проєкту «Агрокебети», Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», керівництву «АГРО КМР» та співробітникам за можливість отримання практичного досвіду у агрономічній сфері. Сподіваємось на подальшу співпрацю для поліпшення практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Альона Федосова,
асистент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки