За підтримки ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева та за участі керівника ГО «Запорізьке обласне відділення спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Наталі Бернаги, в університеті відбулась зустріч із представниками Національного інституту стратегічних досліджень, яку очолив завідувач відділу досліджень Таврійського регіону і Криму Олександр Максименко.

Гостей було ознайомлено зі спеціальностями університету. Найбільш цікавими для співпраці було визначено «Готельно-ресторанну справу» та «Туризм». На зустрічі йшла мова про Мелітопольський регіон та здобутки університету, що можуть стати драйверами розвитку внутрішнього туризму Приазов’я. Наш край має певні яскраві «туристичні магніти». Одним з яких, як зазначив Олександр Павлович, є брендова культура нашого регіону – черешня.

Серед усіх видів туризму гастрономічний сьогодні – найбільш трендовий. У гостей була можливість ознайомитись та продегустувати елементи гастротуризму, які напрацювали науковці факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ.

На зустрічі було підкреслено, що саме ОП «Готельно-ресторанна справа», в межах якої готують фахівців рестораторів та готельєрів, має той регіональний контекст, що посилює конкурентоспроможність нашого південного регіону в сфері гастротуризму.

Розпочато підготовку з питань підписання меморандуму про співпрацю між ТДАТУ та Національним інститутом стратегічних досліджень.

Ірина Іванова,
декан факультету АТЕ