Шановні викладачі, співробітники та студенти, щиро вітаю вас з нашим спільним святом – Днем університету! Вересень в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного – це не лише початок нового навчального року. Традиційно у другу неділю місяця вся університетська спільнота відзначає День університету.

ТДАТУ виповнюється 88 років.

Низький уклін і велика шана керівникам нашого вищого навчального закладу і усім, хто в різні роки внесли свій вагомий внесок у розвиток університету.

Цей день – добра нагода осмислити пройдений нами шлях, оцінити освітні та наукові здобутки, а вони і цього року є вагомими. І хоча ми відзначаємо День університету у непростий час – час пандемії, час військової агресії проти нашої держави, вважаю за необхідне привітати і вшанувати працю всього нашого колективу.

Я дякую викладачам, працівникам за самовіддану працю задля процвітання нашого університету. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, оптимізму, достатку, професійного креативу, щоденного натхнення і затишку в родинах!

Дорогі студенти! Наш Університет має багаті традиції і здатен забезпечити вас важливими знаннями, які знадобляться вам у житті, зроблять його змістовним і гідним, подарують вам радість творчості. Любіть обрану вами професію, невпинно самовдосконалюйтеся, це дозволить вам повною мірою самореалізуватися у житті.

Вірю, що пройде сто, двісті років, а Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного залишатиметься лідером серед закладів вищої освіти України.

З повагою,
ректор Володимир Кюрчев