Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного мають можливість отримати військову підготовку. Вони навчаються на кафедрі військової підготовки Запорізького національного технічного університету, з яким плідна співпрацює ТДАТУ.

Паралельно з опануванням основної професії наші студенти протягом двох років вивчають військові дисципліни та загартовують у собі бойовий дух, складають іспити і напередодні останнього тижня літа стають випускниками кафедри військової підготовки.

18 серпня 18 студентів Таврійського ДАТУ склали присягу і їм присвоєно військове звання офіцер. Це дає можливість молодим людям працевлаштуватися до військових частин і підрозділів Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Державної пенітенціарної служби, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»