вфувфцвфц-960x63019 липня до Таврійського державного агротехнологічного університету завітав професор Бела Дьорен – експерт SES (Служба старших експертів).

Завданнями експерта SES у м. Мелітополь стало підвищення кваліфікації спеціалістів та керівництва підприємств, розробка маркетингових стратегій і стратегій збуту, оптимізація технологічних процесів, покращення умов довкілля, охорони праці та інше.

Реалізуючи цю програму експерт Бела Дьорен відвідав Таврійський агротехнологічний університет. Він ознайомився із історією ТДАТУ та науковими досягненнями університету. Також, експерт з Німеччини  зустрівся з ректором ТДАТУ – Кюрчевим В.М. для обговорення стратегічних пріоритетів розвитку нашого вищого навчального закладу у межах стратегії розвитку міста. В ході зустрічі професор зробив акцент на точках росту та перспективах університету.

Необхідно зазначити, що професійна діяльність професора Б. Дьорена безпосередньо пов’язана з реструктуризацією та управлінням бізнес-інкубаторами, тому його зустріч з деканом факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, координатором бізнес-інкубатора Карманом С.В., також була цікавою та результативною.

Експерт SES звернув увагу на те, що успішний і сталий розвиток університету можливий завдяки спільній роботі закладу з міською владою, підприємствами регіону та європейською спільнотою загалом.

Відділ міжнародних зв’язків, прес-служба ТДАТУ