БезымянныйТаврійський державний агротехнологічний університет приєднався до боротьби з плагіатом у дисертаційних і наукових роботах. Договір між ТДАТУ та компанією «Антиплагіат» було підписано 3 жовтня 2018 року.

Відповідно до договору, університет отримує доступ до сервісу пошуку перевірки робіт на ознаки плагіату Unicheck (https://unicheck.com/).

Створений українськими розробниками у 2014 р., він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck. Число її користувачів зростає по всьому світу і становить понад 1 млн.

Місія даного сервісу — підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності, та проводяться заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт, а на початку квітня 2018 року ТОВ «Антиплагіат» (Unicheck) та Міністерство освіти і науки України уклали Меморандум, згідно до якого українські виші отримали можливість найближчі 7 років безкоштовно використовувати надсучасний сервіс перевірки наукових робіт на плагіат.

З огляду на те, що у сучасної молоді є доступ до будь-яких інформаційних ресурсів, підписання такої угоди, в певній мірі, стане стримуючим та стимулюючим фактором, який з одного боку не допустить плагіат у роботі, а з іншого буде стимулювати здобувача до самостійного осмислення того чи іншого питання.