46503248_2271651769736285_464418421489008640_o27 листопада у ТДАТУ відбулось чергове засідання Вченої ради, на якому було обговорено низку актуальних питань діяльності університету. Засідання було розпочате з вручення дипломів докторів наук. Ректор університету Кюрчев В.М. привітав викладачів з цими досягненнями. Серед здобувачів – Єременко О.А. – ступінь доктора с.-г. наук; Сердюк М.Е. – ступінь доктора технічних наук; Журавель Д.П. – ступінь доктора технічних наук; а також к.т.н. Верхоланцева В.О. – присвоєння вченого звання доцента.

Також ректор відзначив Подякою МОН директора ІПК – Подшивалова Г.В., та викладачів, які брали активну участь у Обласному конкурсі для обдарованої молоді в галузі науки – д. с.-г. наук, доцента Єременко О.А., к.с.-г.н., доцента Покопцеву Л.А.; к. с.-г. наук, ст.викладача Білоусову З.В.

За досягнення у розвитку дуального навчання було відзначено студентів, які добре проявили себе під час проходження практики на підприємстві «Ельворті». А за активну участь у профорієнтаційній діяльності Грамотами Мелітопольської районної ради були також нагороджені викладачі та студенти.

Під час засідання було заслухано звіти директорів ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» та ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ». Коноваленко О.А. та Побігун М.Д. відзвітували про свою діяльність за період з 2013 по 2018 роки. Вони окреслили основні проблеми та особливості освітнього процесу у цих навчальних закладах.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Єфіменко Л.М. представила стан та перспективи організації закордонних практик студентів, реалізацію зовнішніх програм академічної мобільності та програм подвійних дипломів в ТДАТУ. Також, Людмила Миколаївна наголосила на важливості залучення більшої кількості студентів до різноманітних міжнародних практик.

Далі начальник Науково-методичного центру Болтянська Н.І. представила результати перевірки наповненості сайтів кафедр ТДАТУ.

Наталія Іванівна підкреслила важливість постійного оновлення контенту сайтів кафедр університету та своєчасного висвітлення заходів стосовно наукової, освітньої діяльності, студентського життя.

З усіх питань було ухвалено рішення спрямовані на виконання зауважень та на вдосконалення освітнього процесу.

Вікторія Власова, прес-служба ТДАТУ