З 8 по 24 січня цього року в Таврійському державному агротехнологічному університеті тимчасово призупинили роботу спортивні секції для студентів, викладачів та співробітників кафедри. На щастя, вже з понеділка, 25 січня, наш заклад вищої освіти повернувся до колишнього ритму життя, і разом з цим відновилася робота спортивного комплексу ТДАТУ. Про це повідомив завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Валерій Газаєв.

«З 25 січня тренування можуть проводитися, але з дотриманням усіх протиепідемічних правил. Колектив нашої кафедри дуже задоволений, що спортивне життя в університеті, місті та країні відновлюється, – додав Валерій Газаєв, – Багато студентів нашого університету є постійними учасниками спортивних секцій, які діють на кафедрі, та активними учасниками різноманітних спортивних змагань. І нарешті вони отримали довгоочікувану змогу повернутися до занять спортом».

Всіх, бажаючих долучитися до тренувального процесу і яскравого спортивного життя, чекають за адресою: м. Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 1.

Розклад занять по секціях

Волейбол – студенти (вівторок, четвер, з 15.00 до 17.00, ігровий зал кафедри фізичного виховання і спорту), викладачі (неділя, з 10.00 до 12.00, ігровий зал кафедри фізичного виховання і спорту)
Баскетбол – студенти (п’ятниця, з 15.00 до 17.00, ігровий зал кафедри фізичного виховання і спорту)
Футбол – студенти (вівторок, четвер, з 15.30 до 17.30, відкритий ігровий майданчик зі штучним покриттям кафедри фізичного виховання і спорту)
Настільний теніс – студенти (понеділок, середа, п’ятниця, з 15.00 до 17.00, зал настільного тенісу кафедри фізичного виховання і спорту), викладачі (неділя, з 10.00 до 12.00, зал настільного тенісу кафедри фізичного виховання і спорту)
Гирьовий спорт – студенти (вівторок, четвер, субота, з 16.00 до 19.00, зал мас-рестлінгу та гирьового спорту кафедри фізичного виховання і спорту)
Вільна боротьба – студенти (понеділок-п’ятниця, з 16.00 до 19.00, субота – з 8.00 до 11.00, зал вільної боротьби кафедри фізичного виховання і спорту)
Аеробіка – студенти, викладачі (понеділок-п’ятниця, з 16.30 до 19.00, зал аеробіки кафедри фізичного виховання і спорту)

Шановні студенти та співробітники!

Якщо хочете бути здоровими й енергійними – приходьте до нашого спортивного комплексу, записуйтеся до секцій і даруйте собі бадьорість духу, впевненість в своїх силах та гарний настрій. Будьте здоровими.

Нагадаємо, під час січневого локдауну тренування були дозволені лише спортсменам, які готуються до чемпіонатів України.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту