21 вересня 2016 року студенти першого курсу під керівництвом викладача кафедри суспільно-гуманітарних наук Шлеїної Л.В. відвідали презентацію поетично-художньої збірки Олега Гончаренка та Валерія Прохіна.Художньо-поетичне видання «Астрофізми Вічної Гончарні» книга надзвичайно дивовижна, за змістом, ідеєю написання та способом втілення цієї ідеї в життя. Усі вірші графічно подано в цій книжці у вигляді глеків, що додає в сприйнятті відчуття справжності та реальності. За замислом автора, майже кожен вірш обводиться окремим, лише йому притаманним контуром, аби виглядати раритетно – завершеним артефактом.
З привітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник Відділу культури Мелітопольської міської ради Михайло Семікін.
Наприкінці зустрічі усі присутні мали можливість отримати унікальну збірку, наклад якої лише 100 примірників.

Викладач кафедри СГН Шлеїна Л.В.