Навесні, коли вся природа оживає і співають пташки, до української домівки приходить чудове свято Великодня. Це одне з найвизначніших народних свят. Великдень несе з собою світло, добро, віру і любов.

Не залишилися осторонь і студенти ТДАТУ. Ми відзначили це свято цікавим та захоплюючим квестом під назвою «Стежками рідного міста : великодні перегони», який пройшов 13 квітня.

Участь взяли 7 команд, а саме: Мелітопольський державний педагогічний університет ім.Б.Хмельницького, Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій «Україна», Мелітопольське училище культури, Мелітопольський інститут державного та муніципального управління, Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, Мелітопольське вище промислове училище та Мелітопольський державний промислово-економічний коледж.

Усі учасники були налаштовані на перемогу та готові змагатися за перше місце!

Все почалося з реєстрації команд та вітання зі святом Великодня від самих учасників змагань біля головного корпусу ТДАТУ. Після цього кожна команда відправилася на свою першу станцію. Всього їх було 10. Молоді довелося гарно постаратися, щоб виконати ці непрості завдання. Що тільки того дня студенти не робили: і співали пісні, і демонстрували знання історії України, і показували свою силу, і розмальовували писанки, і навіть робили селфі (адже без цього заняття жоден студент себе не уявляє) і ще багато чого цікавого. Можемо впевнено сказати, що цей квест запам’ятався всім надовго. Протягом двох годин студенти шукали підказки для переходу на наступну локацію.

У результаті запеклої боротьби  команди зайняли такі місця:

I місце – МДПУ ім.Б.Хмельницького ;

II місце – МУК ;

III місце – МДПЕК;

IV місце – МК ТДАТУ;

V місце – МВПУ;

VI місце – МІДМУ;

VII місце – МІЕСТ «Україна».

Команда педагогічного університету отримала сертифікат на похід до «ART-Quest», а крім цього за зайняте призове місце команди зможуть покуштувати смачну піццу в кафе «Ёлки палки».

Студентська рада ТДАТУ висловлює подяку Управлінню молоді та спорту, адміністрації навчальних закладів та партнерам гри: кафе «Ёлки палки» та розважальному закладу «ART-Quest».

Також ми щиро вітаємо всіх зі святом Великодня!

Голова інформаційного сектору студентської ради ТДАТУ

Івова Наталія

Фото Ганни Бовкун