У Студентському хабі ТДАТУ відбулась установча конференція Фундації Регіональних Ініціатив (ФРІ).

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні.

Мета організації – зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах, як сторона виборчого процесу.

Долучитися до цієї організації вирішили і студентські активісти ТДАТУ та організували першу конференцію.

Порядок денний конференції складався з наступних питань:

1. Відкриття Мелітопольського міського відокремленого підрозділу Всеукраїнської молодіжної громадської організації (далі — ММПП ВМГО «ФРІ»).
2. Обрання голови ММВП ВМГО «ФРІ».
3. Визначення суми сплати членських внесків із цільовим призначенням.
4. Різне.

Головою ММВП ВМГО «ФРІ» було обрано студентку 4-го курсу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Ірину Мазурову.

Студрада ТДАТУ