25 травня 2017 року один із лідерів ринку засобів захисту рослин компанія BASF проводила День поля, на який були запрошені аграрії та студенти спеціальності «Агрономія» вищих навчальних аграрних закладів півдня України, у тому числі з м. Мелітополя (ТДАТУ), м. Миколаєва (МНАУ), м. Херсона (ДВНЗ ХДАУ).

Ця подія відбувалась на Херсонщині у с. Тавричанка в ДЕМО-центрі BASF, який знаходиться у ДПДГ «Асканійське». У гостей Дня поля була можливість переконатись в ефективності технологій захисту рослин від шкідливих організмів, які рекомендує компанія.

Експерти компанії поділилися багаторічним досвідом та дали поради у технологіях вирощування та захисту від шкідливих організмів соняшнику, кукурудзи, сої, ріпаку та зернових культур.

Особливу увагу було приділено фунгіцидним та інсектицидним препаратам компанії BASF, дії інноваційних гербіцидів на соняшнику та кукурудзі, а також системі захисту сої від шкідників, збудників хвороб та бур’янів.

Наші студенти, майбутні агрономи, почули відповіді на свої питання та отримали актуальну інформацію та рекомендації щодо технології захисту сільськогосподарських культур.

Присутні мали змогу на власні очі переконатися в ефективності обраних систем захисту сільськогосподарських культур та взяти участь в інтелектуальної грі серед усіх студентів.

Викладачі та студенти кафедри рослинництва висловлюють вдячність співробітникам компанії BASF за гостинність та організацію семінару на високому рівня та цікаві науково-практичні доповіді.

Доц. каф. рослинництва Розова Л.В., Золотухіна З.В.

Фото студентів Індик В., Бутенко О.