З метою підвищення естетичного розвитку та розширення світогляду 22 листопада, викладачі Щербакова Н.В., Шлєіна Л.І. та студенти І курсу енергетичного факультету відвідали картинну галерею “Арт-Хаус”.

Ми майже ніколи не звертаємо увагу на українське художнє мистецтво, надаючи перевагу працям іноземних митців. Проте, відвідавши  картинну галерею “Арт-Хаус” неможливо не змініти свої погляди. Чудову і змістовну екскурсію провів Олександр Феліксович Колчинський.

Серед усіх експонатів Картинної Галереї  увагу привернули роботи митців українського живопису ХХІ ст. Найбільше студентам сподобались картини Лариси Ільїної, безпосередньо про яку вони дізналась під час екскурсії, як про найяскравішу постать художника українського живопису, розквіт таланту якого співпав з появою нових спрямувань в європейському мистецтві. На її картині «Натюрморт з бузком» (2017 р.) внутрішній лад образів злився воєдино з гармонією живопису, масивами площин узагальненого кольору.