22 листопада 2017 року кафедра МЕЗ провела низку профорієнтаційних заходів по школам К-Дніпровського району.

Перед учнями 11 класів шкіл району виступили доц. Болтянський О.В., студенти 21 АГ факультету АТЕ Злоєдова Анастасія та Бондаренко Катерина – випускниці Водянської ЗОШ № 2. Вони цікаво розповіли про університет, провели анкетування. Був продемонстрований рекламний фільм про ТДАТУ, роздані буклети, інформаційні листи, доведений перелік конкурсних предметів ЗНО, інформація про підготовчі курси.

Під час поїздки відвідали 8 шкіл району, зробили 12 презентацій в 12 класах для випускників наступних закладів: К-Дніпровська гімназія «Скіфія», К-Дніпровський НВК, К-Дніпровська ЗОШ №3,  Водяньська ЗОШ №1, Водяньська ЗОШ №2, Дніпровська ЗОШ №1, Дніпровська ЗОШ №2 та Заповітненська ЗОШ.

Успіх профорієнтаційної роботи залежить від установлених тісних контактів між школою та університетом, від поєднання роботи класного керівника і викладача університету.

Тільки в результаті цілеспрямованої профорієнтаційної роботи ми зможемо сформувати у випускників навчальних закладів інтерес до здобуття вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті.