21 лютого2018 року студенти спеціальності «Екологія» факультету АТЕ ТДАТУ взяли участь в екологічному змаганні брейн-ринг «Гра Інтелектів», яке було присвячене Всесвітньому Дню Водно-болотних угідь 2018. Цей день привертає увагу громадськості та урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання збалансованого розвитку нашої планети. Девізом 2018 року є «Водно-болотні угіддя для збалансування розвитку міст».

Співробітники Приазовського національного природного парку протягом декількох років співпрацюють з факультетом. В рамках виховної години вони підготували для майбутніх екологів конкурсні питання зі сфери екології та біології. Гра була захоплюючою та пізнавальною для майбутніх фахівців.

Дякуємо за цікаву гру, сподіваємось на подальшу співпрацю!