Напередодні Всеукраїнського Дня молоді, що відзначається в останню неділю червня, відбувся Молодіжній літній фестиваль для молоді Запорізької області віком від 18 до 35 років, які проявляють активну громадянську позицію (лідери студентського самоврядування та трудової молоді).

Участь у заході, що тривав з 24 до 26 червня на базі відпочинку «Березка» у Приморську, взяли близько 100 активістів. Найбільшу кількість представників складали студенти Таврійського ДАТУ, а також ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» та ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ».

Фестиваль спрямований на реалізацію творчого потенціалу молодіжних лідерів та лідерів трудової молоді, та пропаганду здорового способу життя у Запорізькій області і проводиться КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

Молодіжний актив регіону протягом 3 днів розглядав та доопрацьовував основну молодіжну програму області. Учасники фестивалю займалися спортом, вчилися мистецтву комунікації, розглядали актуальні проблеми та перспективи їх вирішення, а також працювали зі спікерами та в групах. З цікавою лекцією для слухачів виступила виконавча директорка громадської спілки Національне українське молодіжне об’єднання – НУМО та Голова громадської спілки Асоціація молодіжних центрів України Олена Подобєд-Франківська.

У перший день зустрічі загальним рішенням було обрано президента зустрічі – голову студентської ради ТДАТУ Микиту Семенова, який очолив роботу активу та завдяки своїм лідерським якостям вправно координував опрацювання завдань.

Захід сприяв тісній взаємодії між представниками ЗВО та різних підприємств, які спільними зусиллями розглянули молодіжну проблематику з різних сторін. Фестиваль допоміг стейкхолдеру молодіжної політики в області – Запорізькому обласному центру молоді фіналізувати нову цільову програму з урахуванням пропозицій молодих людей.

Дякуємо КУ «Запорізький центр молоді» ЗОР, Управлінню молоді, фізичної культури і спорту ЗОДА та Обласній студентській раді за крутий досвід та чудову організацію фестивалю!

Студрада ТДАТУ