23 червня 2021 року на кафедрі плодоовочівництва, виноградарства та біохімії відбувся атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти спеціальності 203 – Садівництво та виноградарство.

До складу атестаційної комісії входили: голова – Володимир Сенін, к.с.-г.н, директор Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М.Ф. Сидоренка ІС НААН України; члени комісії: Ольга Алексєєва – к.с-г.н., доц. кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії, гарант ОП Садівництво та виноградарство; Тетяна Малюк – к.с-г.н., доцент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки; Лідія Розова – к.с-г.н., доцент кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії; Олена Гранкіна – к.т.н., доцент кафедри цивільної безпеки.

Державну атестацію проходили 8 студентів денної форми навчання, якi повністю виконали навчальний план бакалавра. Білети для екзамену складено відповідно до стандарта та робочих програм дисциплін.

Голова та члени атестаційної комісії, підбиваючи підсумки атестації, наголосили на достатньо високому рівні теоретичних та практичних знань, що відповідає вимогам якісної підготовки фахівців в галузі плодоовочівництва та виноградарства.
Колектив кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії бажає випускникам реалізувати свій потенціал: продовжити навчання в магістратурі ТДАТУ або розпочати успішну роботу в аграрних підприємствах України.

Юлія Пащенко,
доцент кафедри ПВБ