У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в цьому році розпочала роботу безкоштовна секція стрільби зі спортивного лука для студентів. Не дивлячись на те, що з моменту роботи секції пройшло менше місяця, спробувати себе у ролі стрільців виявили бажання понад 50 студентів з усіх факультетів ТДАТУ.

Ідея створення секції стрільби зі спортивного лука належить студентським активістам ТДАТУ, яку допомогли втілити у життя керівництво Університету та кафедра фізичного виховання і спорту. За невеличкий проміжок часу було виділено приміщення, обладнане місце для занять, а спонсори допомогли придбати устаткування.

Протягом минулого тижня студенти від кожного факультету відвідали перші заняття. Тренери показали загальні вправи, які треба знати, щоб вправно володіти луком. У цьому виді спорту важливі навіть дрібниці, адже саме від них залежить кінцевий результат – влучність стрільців.

Подальші плани вихованців секції стрільби зі спортивного лука дуже амбітні. На лютий наступного року вони запланували спортивні змагання. Щоб показати свою майстерність, дехто зі студентів ТДАТУ придбав тренувальні знаряддя для стрільби.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»