Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету активно приймають участь у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіадах зі спеціальностей та навчальних дисциплін. Протягом квітня студенти прийняли участь у 15 Олімпіадах і в 9 з них стали переможцями. Своїми перемогами вони підтвердили високий рівень підготовки та достойно представили свій заклад вищої освіти на всеукраїнському рівні.

Студенти механіко-технологічного факультету стали переможцями 4 Всеукраїнських студентських олімпіад:

Данюк Костянтин (41ПМ) – диплом ІІ ступеня зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислового комплексу» (Центральноукраїнський національний технічний університет, м. Кропивницький);

Федоренко Сергій (22САІ) – диплом ІІ ступеня з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» (Миколаївський національний аграрний університет);

Ляшенко Олег (41ПМ) – диплом ІІІ ступеня з навчальної дисципліни «Ремонт машин» (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка);

Тиховод Микола (11МБАІ) – диплом ІІІ ступеня зі спеціальності «Обладнання лісового комплексу» (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка).

Кучеренко Олексій – диплом ІІІ ступеня за напрямком «Інноваційні розробки з технічного оснащення процесів тваринництва».

Активними учасниками Всеукраїнських олімпіад є студенти факультету агротехнологій та екології, серед яких 3 стали переможцями:

Бурич Катерина (11МБЦБ) – диплом ІІ ступеня з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності);

Слободнюк Ірина (31ЕК) – диплом ІІІ ступеня з навчальної дисципліни «Біологія» (Миколаївський національний аграрний університет).

Студенти енергетичного факультету також мають своїх переможців:

Мамонтов Роман (21СЕЕ) – диплом ІІІ ступеня зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» (Запорізькій національний технічний університет);

Халіман Ліліана (11МБЕЕ) – диплом ІІІ ступеня з навчальної дисципліни «Основи охорони праці» (Луцький національний технічний університет).

Також переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади став магістрант факультету економіки та бізнесу:

Бражко Олексій (11МБФБ) – диплом ІІІ ступеня з навчальної дисципліни «Державні фінанси» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця).

На засіданні вченої ради ректор університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М. привітав усіх переможців і урочисто вручив їм дипломи.

Щиро вітаємо переможців і сподіваємось, що і в травні студенти університету, які прийматимуть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах, примножать здобутки ТДАТУ своїми перемогами!

Проректор з науково-педагогічної роботи

Ломейко О.П