26 квітня наукова бібліотека провела семінар «Бібліотека в інформаційному середовищі коледжу» для бібліотек коледжів Таврійського ДАТУ. Мета заходу — підвищення кваліфікації керівників бібліотек об’єднання.

Методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек сьогодні служить професійною площадкою, що об’єднує колег у співтовариство для постановки, обговорення та вирішення проблем, що стоять перед сучасною бібліотекою.

У читальному залі, за традицією, зібрались фахівці бібліотечної справи.

Семінар відкрила директор НБ ТДАТУ Білоцька О.М. Вона підкреслила що векторами розвитку сучасних бібліотек є формування інформаційного поля, надання швидкого доступу до інформації, забезпечення якісного та оперативного бібліографічно-інформаційного обслуговування.

З доповіддю про впровадження УДК в роботу бібліотек, виступила головний бібліотекар наукової бібліотеки університету Колюх О.Ю.       Бібліотекам об’єднання запропоновано покроковий план дій щодо впровадження нової класифікації у процесах опрацювання, розстановці бібліотечних фондів в облікових процесах і відповідній документації.          Учасникам семінару було проведено практичний майстер – клас з побудови індексів УДК. Фахівці наукової бібліотеки докладно відповіли на низку поставлених запитань, а також наголосили на важливості подальшої співпраці з бібліотеками об’єднання.

Завідуючі бібліотек коледжів ТДАТУ ділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами і засобами їх втілення.

За результатами 2017 року, бібліотеку Василівського коледжу ТДАТУ було визнано кращою. Завідуюча бібліотекою Нечай Любов Муратівна була відзначена Подякою.