3-17 березня 2016 року на базі ДЮСШ №3 м. Мелітополя проходили щорічні змагання з міні-футболу, у яких взяла участь збірна команда ТДАТУ.

Кубок міста зібрав 16 команд з різних установ та організацій міста та Мелітопольського району.

У складі збірної ТДАТУ брали участь студенти всіх п’яти факультетів: Шевченко Антон (МТФ), Юрченко Олександр (ЕнФ)Золотухін Віктор (ФЕБ), Мікулін Дмитро (ФЕБ), Служивий Віктор (ф-т ІКТ),  Мотроненко Артур (ф-т АТЕ), а також випускники університету: Єлісєєв Сергій (МТФ), Мірошниченко Артем (МТФ), Новіков Олександр (ф-т ІКТ).

У запеклому протиборстві збірна команда ТДАТУ з міні-футболу посіла ІV місце, пропустивши вперед лише команди: Прометей (І місце), Мотор (ІІ місце), Новавтотранс (ІІІ місце) та залишила позаду: Арис, КТМ+, КТМ, МГПУ, Регион Приазовье, Константиновка, Медик, Чехоград, САЛЮТ, МПАЛ, ВВМ-2000.

Усі команди були нагороджені грамотами і медалями, а команда-переможець отримала Кубок міста Мелітополя з міні-футболу.

Щиро вітаємо команду ТДАТУ та бажаємо в наступному 2017 році стати Чемпіоном!