Студенська рада факультетів АТЕ та ЕН відвідали школу-інтернат №1 з привітанням зі святом Дня Святого Миколая та наступаючим Новим 2018 роком.

Кожного року дітлахи  з нетерпінням чекають цього чарівного свята – День Святого Миколая. Навіть дорослі люблять цей день, адже це ще один привід подарувати дітлахам радість.

І студенти факультету агротехнологій та екології і енергетичного факультету не залишилися осторонь. Вже багато років наша молодь відвідує інтернат №1м. Мелітополя.

Цього року ми представили дітям чудову казку, де були акторами ми самі. Святий Миколай всю виставу шукав свої подарунки, а добрі звірята допомагали йому знайти їх. Аудиторія отримала неймовірні емоції та заряд позитиву на весь наступний рік.

Крім того проводилися цікаві ігри та розігрувалися подарунки. 136 діток отримали солодкі подарунки. Ніхто не залишився без смачненького. Ми дуже раді, що змогли порадувати вихованців інтернату.

Студентська рада щиро дякує кожному, хто залучився до збору коштів на ласощі для дітей та Профкому ТДАТУ за смаколики.

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія