У цьому році День знань проходив особливо! Хвилююче, але впевнено приймала вітання зі святом вся спільнота Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

На факультеті економіки та бізнесу ТДАТУ були проведені святкові кураторські години, на жаль, через низку обставин, усі вони відбулися у дистанційному форматі. Онлайн-зустріч із кураторами, завідуючими кафедр, деканом факультету економіки та бізнесу Іриною Колокольчиковою були хвилюючими та довгоочікуваними. Вони звернулись до здобувачів всіх спеціальностей факультету зі словами привітання з початком нового навчального року, зауваживши, що попри складні умови, безперечно це буде для них початком чогось нового та захоплюючого.

Університетська родина, наставники, натхненники побажали здобувачам наснаги, сил, терпіння, віри, нових знань, успіхів у навчанні та чималих досягнень. Адже, саме молодь – це майбутнє нашої держави.

Студенти отримали інформацію стосовно організації освітнього процесу в осінньому навчальному семестрі, а також відповіді на чисельні питання, пов’язані зі студентським життям.

Всім нам хочеться мирного неба, приємних вражень, незабутнього студентського життя!