Які найпопулярніші університети в Україні? Рейтинг uniRank University Ranking намагається відповісти на це питання, опублікувавши рейтинг українських університетів у оновленій редакції 2018 року. До нього увійшли 171 визнаних українських ЗВО, які відповідають критеріям відбору uniRank.

Таврійський державний агротехнологічний університет (ТДАТУ) суттєво покращив свій результат у рейтингу uniRank, зайнявши 36 місце в Україні. ТДАТУ має 3-у позицію серед 22 аграрних ЗВО України та 2-у серед 10-и ЗВО Запорізької області (після ЗНУ – 18 місце).

Рейтинг uniRank включає близько 13 тис. університетів і коледжів з більш ніж 200 країн світу. Рейтинг uniRank, раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz Domain Authority, Alexa Global Rank, SimilarWeb Global Rank, Majestic Reffering Domains, Majestic Trust Flow). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність вишу.

Підготовка фахівці у ТДАТУ здійснюється за 20-а спеціальностями на 5-ти факультетах. Спеціальності, ліцензовані в ТДАТУ: економіка (міжнародна економіка); облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність (економіка підприємства); екологія; комп’ютерні науки; галузеве машинобудування (обладнання переробних та харчових виробництв); електроенергетика, електротехніка та електромеханік; харчові технології; геодезія та землеустрій; агрономія; садівництво та виноградарство; лісове господарство (мисливствознавство); агроінженерія; готельно-ресторанна справа; туризм; цивільна безпека; публічне управління та адміністрування. Факультети ТДАТУ: механіко-технологічний, енергетичний, економіки та бізнесу, інженерії та комп’ютерних технологій, агротехнологій та екології.

У складі університету функціонують: Навчально-науковий інститут загальноуніверситетської підготовки (заочне та дистанційне навчання), НДІ механізації землеробства Півдня України, НДІ агротехнологій та екології, НДІ соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва Півдня України, НДІ зрошувального садівництва, Інститут післядипломної освіти та дорадництва.

Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень. В сучасних умовах ТДАТУ продовжує свої славні традиції, залишається в авангарді сучасних вузів України, активно використовуючи сучасні методики і технології у відповідності до кращих європейських та світових стандартів!

Прес-служба ТДАТУ