Представники ТДАТУ взяли участь у Дні відкритих дверей в одному з найбільших в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів – ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод».

Урочистий захід відбувся з метою зацікавлення молоді Пологівського та Гуляйпільського районів у навчанні за спеціальностями, що забезпечують працевлаштування на Пологівському олійноекстракційному заводі.

На Дні відкритих дверей перед школярами виступили представники 8 учбових закладів, серед яких був і Таврійський державний агротехнологічний університет. З гостями свята профорієнтаційну роботу провели начальник відділу ПДП Циновська Т.Т., завідувач кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика, к.т.н., доцент Загорко Н.П. і старший викладач кафедри ХТтаГРС, к.с.-г.н. Жукова В.Ф.

Під час презентації Загорко Надія Петрівна розповіла школярам про діяльність нашого університету, основні характеристики спеціальностей, умови та особливості вступу і запросила їх до нашої дружної університетської родини.

Через гострий дефіцит кваліфікованих кадрів технічних спеціальностей керівництво ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» готове оплачувати навчання студентів ТДАТУ за умови, що після отримання дипломів вони прийдуть на завод працювати. Наші випускники, що працюють зараз на цьому підприємстві, вже зарекомендували себе кваліфікованими фахівцями.

Затребувані та працевлаштовані випускники – найкраща реклама ТДАТУ!

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., ст. викл. Жукова В.Ф.