28 лютого 2023 в Україні стартував новий проєкт «Агрокебети PRO», який реалізується за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України”.

Керівники проєкту на чолі з Анатолієм Циркуном провели організаційно-інформативну зустріч з усіма зацікавленими здобувачами вищої освіти, які пов’язують свою майбутню професійну діяльність з агросектором. До участі у проєкті «Агрокебети PRO» приєднався і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Даний проєкт передбачає практичні вебінари з менторами, практичний курс агропідприємництва, підготовку до працевлаштування й орієнтацію на ринку праці в агросфері з урахуванням сучасних умов.

16 березня 2023 року здобувачів запросили на першу онлайн лекцію від  директора сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу “Астарта-Київ” Вадима Скрипника “Через soft skills до агровершин”, де він розповів про історію свого успіху та поділився основними аспектами для його досягнення.

Напередодні здобувачі вищої освіти отримали перше агрономічне завдання від ментора: потрібно було перевести підприємство з традиційним обробітком ґрунту на безполицевий (слухач обирає сам – глибоке рихлення, minimal tillage, no-till, strip-till), зазначити плюси і мінуси традиційного і безполицевого обробітків та запропонувати покроковий план дій.

За результатами вікторини студент 3 курсу спеціальності Агрономія Євген Пенчук отримав перемогу! Вітаємо Євгена з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Проєкт «Агрокебети PRO» запрошує приєднатися всіх, хто зацікавився даною тематикою до телеграм-каналу https://t.me/agrokebetypro