Важливим завданням сьогодення є забезпечення удосконалення інфраструктури розвитку бізнесу та екосистеми освіти в Україні.

З метою співробітництва у сфері розвитку нових проєктів у сфері підприємництва та управління особистими фінансами 25 вересня 2023 р. Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного укладено Меморандум про співпрацю з ГО “Junior Achievement Ukraine”.

В межах співробітництва заплановані розробка та втілення навчальних програм з фінансової та підприємницької освіти, проведення спільних заходів, участь викладачів та студентства у майстер-класах тощо. Найближчим часом студенти усіх напрямів підготовки матимуть змогу долучитись до програм, що сприятимуть втіленню бізнес-ініціатив молоді у життя.

Розвиток підприємницьких компетенцій є важливим напрямом підвищення конкурентоспроможності випускників університету та відкриває широкі можливості для студентства втілити у життя власні ідеї та задуми.