19 лютого 2017 року студенти факультету економіки та бізнесу відвідали вихованців підшефного дитячого будинку.

Вихованці дитячого будинку із радістю зустріли студентів факультету економіки та бізнесу із соціального сектору студ. ради факультету, та провели їх до ігрової кімнати. Виховна програма була дуже різноманітною та цікавою для діток, адже увага кожної дитини була прикута лише до того, що ми приготували для них. Діти займалися розфарбуванням малюнків, гралися із студентами, і такі зустрічі назавжди залишаться у пам’яті маленьких вихованців.

Найбільше діткам цей візит запам’ятався не лише гарними та позитивними емоціями, але й можливістю залишити свій слід на дереві Єдності та Дружби.  Кожна людина прагне залишити слід після себе, аби її завжди пам’ятали. Для діточок першим кроком до цього стало те саме дерево, що бережно було намальоване головою нашого соціального відділу  Олександрою Кондратюк.

Дітки разом зі студентами розмальовували фарбами свої малесенькі долоні, та залишили свій, поки що невпевнений, відбиток на малюнку дерева. Така концепція, за задумкою студентів,  має означати  те, що кожна дитина, як й кожна долоня-листочок, залишена на малюнку, належить до єдиного дерева-сім’ї, котре насправді велике й могутнє, й якщо вони триматимуться разом, то зможуть у майбутньому стати сильними, розумними та дружніми.

Ми не очікували такого радісного настрою, щирих посмішок від дітей.

Нам здавалося, що сміх та радість не є постійними гостями в цьому будинку. У наш час людина, маючи сім’ю, квартиру, гроші, відчуває себе нещасливою, прагне багатства. У дитбудинку все навпаки: діти не мають дому, сім’ї, позбавлені материнської любові, але сповнені щирою радістю та життєлюбством. Ось де можна навчитись по-справжньому цінувати кожен день, свою сім’ю, друзів, визначитись у моральних і духовних цінностях.

Студентська рада ФЕБ