Кожен з нас прагне жити у державі, де законодавство працює на захист її громадян, функціонують соціальні програми, розвивається економіка та інфраструктура, а населені пункти є комфортними для життя.

«Будувати» свою державу вчили студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на тренінгу. В.о. декана факультету економіки та бізнесу Ганна Ортіна та старший викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права Людмила Єфіменко провели тренінг «Збудуй свою державу» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Мета тренінгу – формування принципів державного та публічного управління та набуття студентами фахових компетнцій майбутнього спеціаліста.

Факультет економіки та бізнесу