19 травня у рамках проєкту «Агрокебети» у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся День відкритих дверей. Він проходив у режимі онлайн.

З вітальним словом виступила координатор проєкту «Агрокебети» у ТДАТУ, проректор науково-дослідної роботи, професор кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки, Оксана Єременко. Оксана Анатоліївна закликала звернути увагу на гідну професію агронома у сучасному баченні проєкту «Агрокебети» та запросила приєднатися до дружньої «родини Агрокебетів» другого набору у 2021-2022 навчальному році.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Університету та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Детальніше про захід дивіться за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В.Калитки