8 червня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось свято, на якому в урочистій обстановці привітали найкращих учнів міських шкіл, які стали переможцями Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ.

Через епідеміологічну ситуацію, аби уникнути скупчення, школярів вітали трьома групами.

Перед початком урочистостей до випускників звернувся ректор Таврійського ДАТУ Володимир Кюрчев. Він привітав всіх, хто брав участь у предметних олімпіадах, тим самим вирішив обрати саме наш Університет. Володимир Миколайович зазначив, що головна задача, яку зараз треба зробити випускникам шкіл, – це вибір майбутньої професії, адже від цього залежить подальша доля кожної окремої особистості.

На жаль, останнім часом, спостерігається тенденція, коли молоді люди залишають рідне місто та докладають великих зусиль аби здобути вищу освіту в інших містах України чи за кордоном. Однак, стати успішними людьми можна і тут. Ректор наголосив, що молодій команді мера за останні п’ять років вдалося перетворити Мелітополь на комфортне, сучасне місто.

«Через 5-6 років саме ви можете приєднатися до молодої креативної команди керівництва міста і відбудовувати Мелітополь, робити його ще комфортнішим. Багато керівників структурних підрозділів виконкому на чолі з мером Іваном Федоровим, а також комунальних та промислових підприємств, закінчували ТДАТУ. Зараз в Університеті працюють 50 докторів наук, професорів, вік багатьох з них не перевищує 40 років, а це означає, що спілкуватися із молоддю та розділяти їх погляди їм легко», – звернувся до випускників Володимир Кюрчев.

Ніхто краще не може розповісти про заклад вищої освіти, ніж самі студенти. Про якість та умови навчання одинадцятикласникам розповів голова студентської ради ТДАТУ, який, до речі, нещодавно був обраний головою об’єднаної студентської ради аграрних ЗВО, Микита Семенов. Він розповів, чому саме декілька років тому обрав Таврійський ДАТУ.

«Наш заклад вищої освіти готує фахівців за 20-ма спеціальностями на 4 факультетах і в нашому університеті справді насичене та захоплююче студентське життя. ТДАТУ розташований у самому серці Мелітополя, навчальні аудиторії та лабораторії оснащені найсучаснішим устаткуванням, мультимедійною та комп‘ютерною технікою. Університет гарантовано забезпечує студентів проживанням у комфортних гуртожитках, що знаходяться поряд з університетом, а студенти 3-4 курсів мають можливість пройти курси військової підготовки та отримати звання офіцера запасу. У нас працює відділ міжнародних зв‘язків, завдяки якому ми маємо можливість навчатися та проходити стажування за кордоном, також діє програма подвійного диплому. Окрім цього впроваджено навчання за дуальною формою освіти, коли студент має змогу вчитися та отримувати практичні знання на підприємстві разом із заробітною платнею»,- розповів Микита Семенов.

Проректор з НПР Олександр Ломейко повідомив, що випускники, в основному, проходили олімпіади з української мови та літератури. Однак, були й такі, хто отримав максимальну кількість – 20 балів з декількох предметів. Учень ліцею №10 Владислав Кузнецов отримав сертифікат одразу з трьох предметів. Випускники ліцею №10: Діана Радіна, Микита Кастирін, Анастасія Сиркіна, Яна Сидоренко та ліцею №9 Аріана Хитрюк отримали сертифікати з двох предметів. Випускниця ліцею №10 Катерина Петрова здобула максимальну кількість балів в олімпіаді з іноземної мови, Руслан Солдатов – з фізики, а Денис Краско – з математики.

В урочистій обстановці сертифікати випускникам вручив ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев. Всього переможцями Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ, які набрали максимальну кількість балів стали понад 250 мелітопольських школярів.

Секретар приймальної комісії Іван Чижиков розповів майбутнім абітурієнтам як застосувати отримані бали при визначенні рейтингу при вступі.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного чекає на нових вступників, які вже першого вересня поповнять дружню родину Таврійського ДАТУ.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»