Дев’яте жовтня – сумна дата для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та співробітників кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. Три роки тому  пішла з життя Валентина Калитка. Її ім’я зараз носить кафедра ТДАТУ.

Колектив кафедри вшанував пам`ять Заслуженого працівника освіти України, доктора сільськогосподарських наук, професора Валентини Калитки. Валентина Василівна зробила ваговий внесок у розвиток сучаної науки. За своє життя вона пройшла шлях від учителя хімії до професора, від аспіранта до доктора сільськогосподарських наук. Завдяки її зусиллям відкривалися нові спеціальності, створена сучасна матеріально-технічна база зі спеціальності “
«Агрономія».

Під керівництвом Калитки Валентини Василівни захищені 4 докторських та 12 кандидатських дисертацій. Вона стала автором 190 наукових праць, 10 авторських свідоцтв, 20 патентів України і Росії. Нею були розроблені високоефективні регулятори росту антистресової дії, які і сьогодні широко використовуються в агровиробництві.

Справу, якій вона присвятила все своє життя, продовжують її послідовники, учні. Пам’ять про Валентину Василівну та її заслуги назавжди залишиться в історії університету та в наших серцях.

Вічна пам’ять та шана Калитці Валентині Василівні.

Кафедра рослинництва ім. професора В.В.Калитки