Днями у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного пройшов семінар на тему: «Написання наукових статей англійською мовою. Підготовка публікацій» для здобувачів вищої освіти. Семінар було проведено старшим викладачем кафедри іноземних мов Вікторією Лемещенко-Лагодою.

Публікаційна активність здобувачів вищої освіти наразі грає дуже важливу роль, оскільки дає змогу представити власні наукові здобутки та напрацювання широкому колу читачів та спеціалістів, сприяє розвитку нових навичок та умінь, та побудові активної взаємодії та співпраці з представниками інших ЗВО у цій галузі.

Протягом семінару здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитись зі структурними компонентами наукової статті, дізнатись, чим англомовна публікація відрізняється від україномовної. Також було докладно розкрито, яка сама інформація має презентуватись у кожному розділі наукової публікації, надано поради щодо використання граматичних засобів та особливостей перекладу з української на англійську мову. Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.