В рамках проєкту з розвитку мікро та малого бізнесу (виробників крафтової продукції), днями у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг проходило Фокус-групове дослідження з приводу розвитку крафтового підприємництва в Мелітополі та Запорізькій області. Головна мета – позиціювання нашого міста, як одного з центрів крафтового виробництва в Україні.

У Фокус-груповому дослідженні розвитку крафтового виробництва взяли участь вкладачі ТДАТУ. Серед них: зав. кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидат економічних наук, доцент Лариса Болтянська , а також кандидати економічних наук, доценти: Ганна Завадських, Оксана Лисак та Віта Тебенко.

Нагадаємо, ще влітку «Агенція розвитку Мелітополя» виграла грант за програмою ООН «Відновлення та розбудова світу у Східних областях України».

Як розповіла директор Агенції Ірина Славова, через пандемію COVID-19 багато бізнесу закрилося, не знаючи, як реалізувати себе. Програма ООН надала можливості допомогти малому та середньому бізнесу. Сума проєкту – 498 тис. грн.

Учасниками проекту можуть стати жителі Мелітополя і Мелітопольського регіону, які займаються виробництвом крафтової продукції. Це можуть бути захисні маски з логотипом у вигляді черешеньки, сир власного приготування, авторські іграшки, пастила, плетені кошики та багато іншого. Тобто, людина повинна виробляти (готувати, вирощувати, створювати) щось вручну в невеликих кількостях і вкладати в це свою душу. Єдина умова – виробник повинен бути вже зареєстрований як фізособа-підприємець, або бути готовим зареєструватися найближчим часом.

Глобальна мета проєкту – створити єдину діючу онлайн-платформу, на якій будуть зібрані всі місцеві виробники крафта. Передбачається, що вона продовжить своє існування, розвиток і після завершення проєкту, а, можливо, і стане базою для створення асоціації виробників крафтового продукції.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності