У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в рамках проєкту «Агрокебети» реалізується освітня програма, в якій збільшено кількість годин на практичну підготовку за фахом.

Студенти спеціальності «Агрономія» (проєкт «Агрокебети») відвідали розсадник декоративних рослин у Мелітопольському районі Запорізької області. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з технологією вирощування декоративних рослин, набули навичок з обрізування та розмножування хвойних рослин. Після екскурсії, майбутні агрономи обговорили усі тонкощі створення цього бізнесу, розрахували необхідний початковий капітал та його окупність.

Проєкт «Агрокебети» у Таврійському ДАТУ об’єднав студентів різних спеціальностей: агрономія, облік і аудит, економіка підприємства, менеджмент, маркетинг та ін. В результаті була створена згуртована команда.

Кафедра рослинництва ім. професора В.В. Калитки