Викладачі кафедри фінансів, обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнолонічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції “Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства”, яка проходила у змішаному онлайн-офлайн форматі, 28-29 жовтня 2022р у м. Львів на базі Національного університету “Львівська Політехніка”.

Даний захід було приурочено до 20річчя створення кафедри “Облік та аналіз”.

В перший день на пленарному засіданні виступило понад 16 науковців та роботодавців з дуже важливими та актуальними доповідями, серед яких була професор кафедри фінансів, обліку і оподаткування ТДАТУ Дар’я Трачова з темою: “Методологічні та технологічні рішення для підвищення безпеки систем бухгалтерського обліку України в умовах військових дій”.

У другий день конференції відбулися секційні засідання в онлайн режимі, де в секції “Обліково-аналітичне забезпечення розвитку суб’єктів цифрової економіки” свою тему представила доцент кафедри Олена Демчук. Не зважаючи на всі складнощі та перепони, обліковці вкотре показали, що готові розвиватися та працювати за будь-яких умов на благо держави, освіти, науки та обліку!