20 жовтня 2016 року за підтримки деканату енергетичного факультету та студентської ради факультету було організовано відвідування студентами школи-інтернату нашого міста. Студенти спілкувалися зі школярами 1-4-х класів.

Після знайомства з дітворою були проведені цікаві конкурси, розгадування безлічі загадок. Діти брали активну участь і були заохочені смачними цукерками.

Особливо вихованцям школи-інтернату сподобалися конкурси з повітряними кульками. Студенти енергетичного факультету намагалися приділити увагу всім діткам, аби ніхто не нудьгував.

На зібрані студентами енергетичного факультету гроші дітям були вручені солодкі призи, настільні ігри та канцелярія.

Ця зустріч принесла багато позитивних вражень, як студентам, так і дітям. Діти та вчителі подякували за цікавий візит, за увагу, та запропонували частіше організовувати такі цікаві заходи, і чекають з нетерпінням наступної зустрічі!