20 жовтня на стадіоні «Спартак» ім. Олега Олексенка в рамках першості міста Мелітополя відбувся матч між футбольними командами Таврійського державного агротехнологічного університету та Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького.

Вболівальники зі стажем добре знають, що не важливо, які місця займають ці команди в турнірній таблиці, адже в цьому дербі переграти суперника з іншого ВНЗ є справою принципу. Тому матч був дуже цікавим і насиченим на моменти.

У першому таймі перевага була на боці футболістів ТДАТУ. Вони переважали суперників у швидкості та були більш різноманітними в атаці. Як наслідок, після першому тайму рахунок 2:0 на їх користь.

На початку другого тайму активніше заграла команда МДПУ і завдяки заробленому пенальті відіграли один м’яч. Після цього гра нагадувала «гойдалку», в якій обидві команди по черзі мали нагоди відзначитися. Але третій м’яч, забитий командою «таврійців», практично зламав суперника. Як підсумок, рахунок 5:1 на користь футболістів ТДАТУ!

Нажаль, у холодну погоду вболівальників було дуже мало. Але команду ТДАТУ підтримували ректор університету Кюрчев Володимир Миколайович разом з проректорами та головою профкому, які привітали команду ТДАТУ з перемогою та преміювали футболістів.

Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!!! Так тримати, “таврійці”!