12 травня 2016 р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася прем’єра студентської вистави однієї з найпопулярніших п’єс Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта» англійською мовою.

Захід було ініційовано кафедрою іноземних мов ТДАТУ в рамках відзначення Року англійської мови в Україні та 400-ї річниці з дня смерті В. Шекспіра. У такий спосіб студенти та співробітники університету долучилися до всесвітнього проекту «Timeless Shakespeare» / «Вічний Шекспір».

Ідея сценічної постановки твору геніального англійського драматурга мовою оригіналу отримала активну підтримку серед студентів ТДАТУ, які з ентузіазмом поставилися до її втілення. Тридцять акторів – студентів різних спеціальностей та курсів, серед яких майбутні маркетологи, екологи, енергетики, фінансисти, механіки, фахівці з комп’ютерних технологій, охорони праці та харчових технологій – достойно зіграли «вічну» історію кохання англійською мовою на великій сцені.

У ролі закоханого Ромео виступив магістрант Дмитро Кравцов, а роль Джульєтти блискуче зіграла першокурсниця Валерія Марченко. Наймолодшим актором став 11-річний Михайло Легеза, учень 5-А класу  гімназії №5, який прекрасно зіграв Бенволіо.

Режисерами-постановниками вистави стали Шугурова Тетяна Леонтіївна, старший викладач кафедри іноземних мов та Фурман Ігор Анатолійович, співробітник міжнародного відділу ТДАТУ. Свою любов до театру, творів Шекспіра та англійської мови їм вдалося передати як студентам-акторам, так і глядачам. Протягом двох місяців тривали репетиції, на які натхненні студенти поспішали після занять.

Прем’єра пройшла з аншлагом. Подивитися на виставу прийшли не тільки студенти та співробітники ТДАТУ, а й майбутні вчителі іноземних мов з МДПУ, студенти медичного коледжу, учні шкіл міста (№15, №20, №5, №11) та району (Терпіннівський колегіум «Джерело», Костянтинівська НВО «Таврія») та інші шанувальники Шекспіра й англійської мови.

Студенти покорили зал акторською грою та щирістю емоцій і почуттів. А ще приємно вразили глядачів своєю англійською і вкотре довели, що для них немає нічого неможливого. Глядачі з вдячністю аплодували під час вистави і вітали студентів з успішною прем’єрою по її закінченні.

Завідувач кафедри іноземних мов Ю.О. Полікарпова

Фото Ганни Бовкун