Онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агентством AgriEvent оголошують про проведення Всеукраїнського конкурсу «Освіта VS Робота: краща аграрна практика – 2015».

a0ce35e-agroportal-conkursМета проекту: «з перших вуст» дізнатися, як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому отримані знання в навчальних закладах, з якими проблемами стикаються в ході проходження практики і з яким багажем знань вони повертаються на студентську лаву.

Обов’язкова умова: до конкурсу допускаються студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, які проходили виробничу практику влітку 2015 в Україні чи за кордоном.

Формат: есе (прозовий твір невеликого обсягу) до 3 тис. знаків з фото та відео.

Свої розповіді з 1 по 30 листопада відправляйте на пошту: agroportal@agroportal.ua

Кращі есе будуть опубліковані в розділі «Конкурс» на AgroPortal.ua по мірі їх надходження.

З 1 по 7 грудня конкурсна комісія визначає п’ятьох переможців.

8 грудня оголошуємо переможця на AgroPortal.ua.

10 грудня нагородження переможців (1-3 місце) в ході VII Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні: час глибоких перетворень».

Переможцям:

1 місце – грошова винагорода +3000 грн.

2 місце – грошова винагорода 2000 грн.

3 місце – грошова винагорода 1000 грн.

1-5 місця – безкоштовну участь в одному з модулів агрошколи УКАБ протягом 2016 року

1-5 місця – безкоштовну участь у одній з конференцій УКАБ протягом 2016 року

1-5 місця – цінні подарунки від організаторів.

Детальніше: http://agroportal.ua/publishing/konkurs/obrazovanie-vs-rabota-luchshaya-agrarnaya-praktika-2015/