Після вдалого виступу на Чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства, який нещодавно проходив у Латвії, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства, заслужений тренер України Валерій Газаєв 17 червня 2023 року взяв участь в  етапі Кубка Європи “Bolzplatz om Heid Strongman” з богатирського багатоборства в м. Ольпе (Німеччина), де посів друге місце у ваговій категорії до 105 кг (U105).

Всього в змаганнях взяли участь 14 спортсменів з 5 країн світу – Німеччини, України, Швейцарії, Нідерландів та Венесуели. Також Валерій посів VII місце в абсолютній ваговій категорії.

Призові місця у ваговій категорії до 105 кг на етапі Кубка Європи  розподілилися наступним чином:

І місце — Фолькер Бауер (Німеччина),

ІІ місце — Валерій Газаєв (Україна),

ІІІ місце — Рубен Ван Кред (Нідерланди).

Як зазначив сам Валерій, він був надзвичайно радий бачити українців та особисто мелітопольці, які приїхали за нього повболівати:

“На жаль, вже півтори року я не тренуюся на потрібному обладнанні. Відсутність потрібної практики та напрацювання техніки відчувається все сильніше. Тому з такою підготовкою, сподіватись на вищі місця – марно. Підсумовуючи результати сьогоднішніх змагань скажу так: місцем в турнірній таблиці – задоволений. Показаними результатами – ні. Хоча і став в окремих вправах серед всіх атлетів 3-ім – в трак пулі й 2-им – в дамблі. Це лише “залишки розкоші” від тієї форми, яка в мене була до 24.02.2022. Все логічно і закономірно. Рухаємось далі. Наступна зупинка – парний чемпіонат Європи в неділю, 25 червня, в місті Неймеген, Нідерланди. Слава Україні! Мелітополь – це Україна!”.

Вітаємо нашого найсильнішого в Україні завідувача кафедри черговим досягненням в його спортивній кар’єрі. Бажаємо йому в майбутньому виключно перемог, міцного здоров’я і спортивного запалу! Пишаємося! Дякуємо за те, що прославляєте Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Мелітополь та всю Україну на міжнародному рівні! Ви – найкращий!