28 травня відбулось чергове засідання вченої ради. Ректор університету Кюрчев В.М. почав засідання з вручення дипломів переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт.

Порядок денний на 28.05. включав:

1.  «Про стан навчально-методичної роботи та фінансової діяльності у ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

Директор коледжу Наранович В.А. надав інформацію щодо освітнього процесу навчального закладу, а також представив свою виборчу програму. Вченою радою було обрано Нарановича В.А. на посаду директора коледжу.

1. «Про результати роботи науково-методичного центру університету»

Начальник НМЦ Болтянська Н.І. надала прозвітувала про роботу свого підрозділу та надала пропозиції щодо покращення навчального процесу університету.

1. «Про результати проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для абітурієнтів у 2018-2019 н.р.»

Начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т. надала інформацію щодо проведення олімпіад та профорієнтаційної роботи підрозділів університету.

Також, вчена рада розглянула звіт докторанта, к.е.н., доц. кафедри маркетингу Серських Н.С.

Прес-служба ТДАТУ